bazar

Telefonní číslo +420 606 300 606

dřevěné brikety

Prodej briket Jiříkov

Nabízíme širokou nabídku dřevěných briket. Dřevěné brikety Jiříkov - rozvoz po celém území Moravskoslezského kraje.

Prodej briket Jiříkov: Dřevěné brikety pro každodenní topení do krbů a kamen. V naší nabídce naleznete brikety ze smrkového dřeva (varianty D, E), dřevěné brikety z tvrdého dřeva (varianty A, B, F, G, H, CH). Nabízíme také speciální brikety pro noční topení (varianta I). Prohlédněte si naší nabídku, nebo nás kontaktujte.

Použití a skladování:

Při použití doporučujeme brikety nalámat na menší kusy, topeniště zaplňovat cca do 1/2 (při hoření zvětšují objem), skladovat v suchu!

ceník briket Kontaktujte nás

Dřevěné brikety - varianty:


A) Bukové brikety 8-hranné s dírou

dřevěné brikety - bukové 8-hranné s dírouDřevěné brikety s čisté suché hoblovačky z tvrdého dřeva (dub, buk). Jsou charakteristické tmavě hnědou barvou, osmihranným průřezem s dírou uprostřed a extrémně velkým slisováním.

Tyto brikety jsou zvlášť vhodné jsou při žhnutí ke grilování, ale oblíbené jsou i do krbů a kachlových kamen k dlouhodobému udržení stabilní pokojové teploty.

CENA: 1x paleta = 96 balíčků x 10 briket
CENA BEZ DPH 5 430 Kč, CENA S DPH 6 244.5 Kč


B) Dřevěné brikety tmavé Ø 90 mm plné

dřevěné brikety Jiříkov - tmavé Ø 90 mm plnéDřevěné brikety s čisté katrové piliny z tvrdého dřeva (dub, buk). Brikety jsou charakteristické tmavou barvou tvrdého dřeva a velkým slisováním, které v kombinaci s tvrdým dřevem dává delší dobu hoření a žhnutí.

Jsou určeny pro dlouhodobé udržení stabilní pokojové teploty (plné brikety déle hoří a tvrdé dřevo prodlužuje dobu žhnutí). Vhodné do všech druhů topenišť.

CENA: 1x paleta = 100 balíčků x 5 briket
CENA BEZ DPH 5 710 Kč, CENA S DPH 6 566.5 Kč


D) Brikety smrkové plné, prům.90mm, PE-10kg

prodej briket - smrkové plné, prům.90mm, PE-10kgTyto brikety jsou složeny s čisté suché hoblovačky ze smrkového dřeva. Jsou charakteristické světlou barvou měkkého dřeva, vysokou výhřevností, plným průřezem a větším slisováním, což z nich činí klasické brikety se střední dobou hoření. Vyznačují se velmi nízkou popelnatostí.

Jsou určeny pro celodenní topení a udržování stabilní pokojové teploty (plné brikety déle hoří). Pro krby a kachlová kamna, která jsou citlivá na popelnatost.

CENA: 1x paleta = 104 balíčků x 4 brikety
CENA BEZ DPH 6 340 Kč, CENA S DPH 7 291 Kč


E) Brikety smrkové plné, prům.90mm, PE-10kg

prodej briket Jiříkov - smrkové plné, prům.90mm, PE-10kgČisté suché hoblovačky ze smrkového dřeva. Jsou charakteristické světlou barvou měkkého dřeva, vysokou výhřevností, plným průřezem a větším slisováním, což z nich činí klasické brikety se střední dobou hoření. Vyznačují se velmi nízkou popelnatostí.

Určeny pro celodenní topení a udržování stabilní pokojové teploty (plné brikety déle hoří). Pro krby a kachlová kamna, která jsou citlivá na popelnatost.

CENA: 1x paleta = 100 balíčků x 5 briket
CENA BEZ DPH 5 800 Kč, CENA S DPH 6 670 Kč


F) Brikety bukové plné, prům.90mm, PE-10kg

BRIKETY BUKOVÉ PLNÉ, PRŮM.90MM, PE-10KGDřevěné bukové brikety s čisté suché jemné hoblovačky a dřevěný prach pouze z bukového dřeva. Jsou to nejkvalitnější brikety, charakteristické tmavě hnědou barvou bukového dřeva a velkým slisováním, které v kombinaci s jemnou frakcí dávají nejdelší dobu hoření a žhnutí dřevěných briket.

Určeny pro speciálně drahé krby a kachlová kamna, citlivá na poškození vyzdívky od mokrého nedosušeného dřeva, která potřebují velmi kvalitní palivo, dávající pomalý a rovnoměrný žár s dlouhou dobou žhnutí.

CENA: 1x paleta = 100 balíčků x 5 briket
CENA BEZ DPH 6 700 Kč, CENA S DPH 7 705 Kč


G) Dřevěné brikety hranaté tmavé 15 x 7 x 9 cm

dřevěné brikety - hranaté tmavé 15 x 7 x 9 cmČisté hobliny a piliny z tvrdého dřeva (buk, dub) bez pojiv a příměsí. Jsou charakteristické tmavou barvou, vysokou výhřevností, hranatým tvarem a nízkou popelnatostí.

Pro celodenní intenzivní hoření v krbech, kachlových kamnech a jiných topidlech.

CENA: 1x paleta = 100 balíčků X 10 briket
CENA BEZ DPH 5 420 Kč, CENA S DPH 6 233 Kč


H) Dřevěné brikety tmavé Ø 75 mm plné

dřevěné brikety tmavéČisté suché hoblovačky z tvrdého dubového dřeva bez příměsi kůry. Jsou charakteristické tmavou barvou tvrdého dřeva, menším průměrem a velkým slisováním, které v kombinaci s tvrdým dřevem dává ještě delší dobu hoření a žhnutí, než mají dřevěné brikety SLIM.

Pro krby, kachlová kamna a jiná topidla s menším přikládacím otvorem a ohništěm. Velmi vhodné palivo do sporáků.

CENA: 1x paleta = 126 balíčků x 6 briket
CENA BEZ DPH 5 720 Kč, CENA S DPH 6 578 Kč


CH) Dřevěné brikety tmavé 90 mm s dírou

brikety tmavé 90 mm s dírouČisté suché katrové piliny z tvrdého dřeva (dub, buk) nebo směsi jiných tvrdých dřevin. Jsou charakteristické tmavou barvou tvrdého dřeva, otvorem uprostřed pro snadnější zátop a lepší prohořívání.

Pro rychlé vytopení studených objektů, jako jsou víkendové chaty a chalupy. Palivo do všech druhů topenišť. Doporučujeme na topení přes den, po jejich spálení použít noční brikety.

CENA: 1x paleta = 100 balíčků x 5 briket
CENA BEZ DPH 5 870 KČ, CENA S DPH 6 750.5 Kč


I) Noční kůrové brikety Ø 90 mm plné

Noční kůrové briketyPouze čistá, vodou vypraná stromová kůra. Jsou to nejdéle hořící brikety, charakteristické tmavě hnědou až černou barvou stromové kůry a nejvyšším možným slisováním, které oproti dřevěným briketám hoří a žhnou až dvojnásobně delší dobu. Takzvané brikety „na noc“. Doba hoření až 10 hodin !

Do všech topidel včetně krbů a kamen, kde je požadováno udržování konstantní pokojové teploty díky nejdelší době hoření a žhnutí.

CENA: 1x paleta = 100 balíčků x 5 briket
CENA BEZ DPH 7 870 Kč, CENA S DPH 9 050.5 Kč


Prodej briket Jiříkov a okolí

Kromě lokality Jiříkov. Nabízíme rozvoz dřevěných briket i do jiných oblastí. jako jsou například Ostrava, Havířov, Karviná, Frýdek-Místek, Opava, Třinec, Orlová, Nový Jičín, Český Těšín, Krnov, Kopřivnice, Bohumín, Bruntál, Hlučín, Frenštát pod Radhoštěm, Studénka, Frýdlant nad Ostravicí, Rýmařov, Příbor... Nabízíme rozvoz briket pro celý Moravskoslezský kraj.

Kontaktujte nás

mapa

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 606 300 606
info@palivove-drevo-krnov.cz

inzerce zdarma