bazar

Telefonní číslo +420 606 300 606

palivové dřevo

Palivové dřevo Milíkov - štípané dříví a kulatiny

palivové dřevo MilíkovPalivové dřevo patří i v dnešní moderní době k stále hojně vyhledávanému druhu paliva, má svou tradici a nabízí celou řadu pozitiv. Palivové dřevo Milíkov - dřevo na topení pro domácnosti (rodinné domy, chalupy nebo chaty). Pokud přemýšlíte, kde zakoupit palivové dřevo, jste na správné adrese.

K našim přednostem patří zejména individuální přístup k zákazníkovi a smysl pro efektivnost, tím jsou zajištěny co nejlepší možnosti využití paliva. Díky pětiletým zkušenostem se řadíme mezi profesionály v oboru!

Co nabízíme?

Palivové dřevo Milíkov: Zajišťujeme prodej palivového dřeva v oblasti Milíkov, prodej měkkého i tvrdého dřeva, dále potom distribuci metrových kulatin, k dispozici máme i štípané dřevo, brikety a odkor.

Výhodná cena palivového dřeva

Palivové dřevo a další produkty, které dodáváme, se snažíme nabízet za co nejpřijatelnější pořizovací cenu. Ta se odvíjí od kontraktů, které jsou uzavřeny s Lesy ČR nebo soukromými dodavateli dřeva. Můžete si však být jisti, že u nás nakoupíte velice výhodně!

Zásobujeme celý Moravskoslezský kraj

Palivové dřevo, kulatiny a brikety jsme schopni distribuovat po celém území Moravskoslezského kraje nejčastěji v lokalitách (prodej palivového dřeva Milíkov, Ostrava, Opava, Krnov). Neváhejte tedy a myslete na zimu již nyní, dříve než se vás zeptá, co jste dělali v létě?

Ceník Kontakt Výhřevnost dřeva


Prodej palivového dřeva Milíkov a okolí:

Naše firma působí na území celého Moravskoslezského kraje. Zde je stručný seznam měst a obcí kde palivové dřevo dodáváme.

Kontaktujte nás

mapa

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 606 300 606
info@palivove-drevo-krnov.cz

inzerce zdarma